Hoppa till sidans innehåll

Fotbollsresultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F12 Röd:1

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bälinge IF F08 Lag 1 Klas Kastenholm 0767674242 Gul/Svart/Gul
Gamla Upsala SK F08 Gul Joachim Gellerstedt 0707693549 Gula/Svarta/Gula
IK Rex F12 Camilla Bergström Grön/vit/grön
SK Iron 1 Jörgen Wissman Blå/Blå/Blå
Storvreta IK F08:blå Erik Lind 0703217617 Blå/Vit/Blå
Ullfors/Månkarbo IF Linda Birgitta Åkesson Grå/svart/svart
Unik FK F0708-blå Mats Åke Larsbo 0702682370 röd/blå/röd
Vaksala SK Gul Jan Larsson 0766445514 Svart/gul randiga/Svart/Gula
Östervåla IF Johan André Joelsson 0706939955 mörkblå/mörkblå/mörkblå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2020-05-02 12:00 Vaksala SK Gul - Unik FK F0708-blå Årsta IP Konstgräs
2020-05-03 11:00 Ullfors/Månkarbo IF - Östervåla IF Tallparken 2
2020-05-03 15:00 Gamla Upsala SK F08 Gul - IK Rex F12 Yrsa IP 3
2020-05-03 18:00 Bälinge IF F08 Lag 1 - Storvreta IK F08:blå Bälinge IP Konstgräs
2020-05-09 10:00 SK Iron 1 - Gamla Upsala SK F08 Gul Björkvallen 1
2020-05-09 11:15 Unik FK F0708-blå - Ullfors/Månkarbo IF Valsätra Konstgräs
2020-05-10 10:00 IK Rex F12 - Bälinge IF F08 Lag 1 Ottarsborg 1
2020-05-10 14:00 Storvreta IK F08:blå - Vaksala SK Gul Skogsvallens IP 3
2020-05-10 15:00 Östervåla IF - Unik FK F0708-blå Lundavallen 1
2020-05-12 18:00 Vaksala SK Gul - IK Rex F12 Årsta IP 2
2020-05-12 18:30 Bälinge IF F08 Lag 1 - SK Iron 1 Bälinge IP 4
2020-05-13 18:30 Ullfors/Månkarbo IF - Storvreta IK F08:blå Tallparken 2
2020-05-16 10:30 IK Rex F12 - Ullfors/Månkarbo IF Ottarsborg 1
2020-05-17 10:00 SK Iron 1 - Vaksala SK Gul Björkvallen 1
2020-05-17 15:00 Gamla Upsala SK F08 Gul - Bälinge IF F08 Lag 1 Yrsa IP 3
2020-05-17 16:00 Storvreta IK F08:blå - Östervåla IF Skogsvallens IP 3
2020-05-20 18:30 Ullfors/Månkarbo IF - SK Iron 1 Ringvallen 1
2020-05-20 18:30 Östervåla IF - IK Rex F12 Lundavallen 1
2020-05-21 10:00 Vaksala SK Gul - Gamla Upsala SK F08 Gul Årsta IP 2
2020-05-21 15:30 Unik FK F0708-blå - Storvreta IK F08:blå Gottsundagipen 3
2020-05-23 10:00 SK Iron 1 - Östervåla IF Björkvallen 1
2020-05-23 10:00 IK Rex F12 - Unik FK F0708-blå Ottarsborg 1
2020-05-24 12:30 Bälinge IF F08 Lag 1 - Vaksala SK Gul Bälinge IP 4
2020-05-24 15:00 Gamla Upsala SK F08 Gul - Ullfors/Månkarbo IF Yrsa IP 3
2020-05-30 13:00 Bälinge IF F08 Lag 1 - Ullfors/Månkarbo IF Bälinge IP 4
2020-05-31 15:00 Östervåla IF - Gamla Upsala SK F08 Gul Lundavallen 1
2020-05-31 15:00 Storvreta IK F08:blå - IK Rex F12 Skogsvallens IP 3
2020-05-31 16:00 Unik FK F0708-blå - SK Iron 1 Gottsundagipen 3
Juni
2020-06-03 18:00 Storvreta IK F08:blå - Gamla Upsala SK F08 Gul Ärentunaskolans Konstgräs
2020-06-06 13:30 Vaksala SK Gul - Ullfors/Månkarbo IF Årsta IP Konstgräs
2020-06-06 16:00 Bälinge IF F08 Lag 1 - Östervåla IF Bälinge IP 4
2020-06-07 10:00 SK Iron 1 - Storvreta IK F08:blå Björkvallen 1
2020-06-07 15:00 Gamla Upsala SK F08 Gul - Unik FK F0708-blå Yrsa IP 3
2020-06-10 18:30 Östervåla IF - Vaksala SK Gul Lundavallen 1
2020-06-13 09:30 IK Rex F12 - SK Iron 1 Ottarsborg 1
2020-06-13 10:15 Unik FK F0708-blå - Bälinge IF F08 Lag 1 Valsätra Konstgräs
2020-06-17 18:30 IK Rex F12 - Gamla Upsala SK F08 Gul Ottarsborg 1
2020-06-17 18:30 Östervåla IF - Ullfors/Månkarbo IF Lundavallen 1
2020-06-21 14:00 Storvreta IK F08:blå - Bälinge IF F08 Lag 1 Skogsvallens IP 3
2020-06-24 17:30 Unik FK F0708-blå - Vaksala SK Gul Valsätra Konstgräs
Augusti
2020-08-08 11:00 Ullfors/Månkarbo IF - Unik FK F0708-blå Ringvallen 1
2020-08-09 10:30 Vaksala SK Gul - Storvreta IK F08:blå Årsta IP Konstgräs
2020-08-09 15:00 Gamla Upsala SK F08 Gul - SK Iron 1 Yrsa IP 3
2020-08-09 15:30 Bälinge IF F08 Lag 1 - IK Rex F12 Bälinge IP 4
2020-08-13 18:30 IK Rex F12 - Vaksala SK Gul Ottarsborg 1
2020-08-15 10:00 SK Iron 1 - Bälinge IF F08 Lag 1 Björkvallen 1
2020-08-16 11:30 Unik FK F0708-blå - Östervåla IF Valsätra Konstgräs
2020-08-16 16:00 Storvreta IK F08:blå - Ullfors/Månkarbo IF Ärentunaskolans Konstgräs
2020-08-22 10:00 Ullfors/Månkarbo IF - IK Rex F12 Tallparken 2
2020-08-22 11:00 Östervåla IF - Storvreta IK F08:blå Lundavallen 1
2020-08-22 14:00 Vaksala SK Gul - SK Iron 1 Årsta IP 2
2020-08-22 16:00 Bälinge IF F08 Lag 1 - Gamla Upsala SK F08 Gul Bälinge IP 4
2020-08-29 10:00 IK Rex F12 - Östervåla IF Ottarsborg 1
2020-08-29 15:00 Gamla Upsala SK F08 Gul - Vaksala SK Gul Yrsa IP 3
2020-08-30 12:00 SK Iron 1 - Ullfors/Månkarbo IF Björkvallen 1
2020-08-30 16:00 Storvreta IK F08:blå - Unik FK F0708-blå Ärentunaskolans Konstgräs
September
2020-09-05 11:30 Unik FK F0708-blå - IK Rex F12 Valsätra Konstgräs
2020-09-05 12:00 Vaksala SK Gul - Bälinge IF F08 Lag 1 Årsta IP 2
2020-09-06 14:00 Ullfors/Månkarbo IF - Gamla Upsala SK F08 Gul Tallparken 2
2020-09-06 16:00 Östervåla IF - SK Iron 1 Lundavallen 1
2020-09-13 10:00 IK Rex F12 - Storvreta IK F08:blå Ottarsborg 1
2020-09-13 11:00 Ullfors/Månkarbo IF - Bälinge IF F08 Lag 1 Ringvallen 1
2020-09-13 14:00 SK Iron 1 - Unik FK F0708-blå Björkvallen 1
2020-09-13 15:00 Gamla Upsala SK F08 Gul - Östervåla IF Yrsa IP 3
2020-09-20 10:15 Unik FK F0708-blå - Gamla Upsala SK F08 Gul Valsätra Konstgräs
2020-09-20 11:00 Ullfors/Månkarbo IF - Vaksala SK Gul Ringvallen 1
2020-09-20 13:00 Storvreta IK F08:blå - SK Iron 1 Ärentunaskolans Konstgräs
2020-09-20 16:00 Östervåla IF - Bälinge IF F08 Lag 1 Lundavallen 1
2020-09-26 10:00 SK Iron 1 - IK Rex F12 Björkvallen 1
2020-09-26 14:00 Vaksala SK Gul - Östervåla IF Årsta IP 2
2020-09-27 13:30 Bälinge IF F08 Lag 1 - Unik FK F0708-blå Bälinge IP Konstgräs
2020-09-27 15:00 Gamla Upsala SK F08 Gul - Storvreta IK F08:blå Yrsa IP 3

Postadress:
IK Rex - Fotboll
Vakant, Ottarsborg 105
74895 Örbyhus

Kontakt:
Tel: 018337060
Fax: 018337060
E-post: [saknas] Information

Se all info